Владика Юліан взяв участь у благодійному аукціоні на підтримку Збройних Сил України в місті Коломия

07 Квітня 2023

6 квітня 2023 року, в конференц-залі ТРК “GALERIA KORZO” міста Коломиї, з ініціативи голови Коломийської районної військової адміністрації Любомира Глушкова, відбувся благодійний аукціон на підтримку Збройних Сил України, зокрема для воїнів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

На запрошення організаторів, в урочистому заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Благодійний захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими захисниками України та мирними українцями, які були жорстоко вбиті російськими окупантами.

Далі благословити захід запросили духовенство. У своєму слові Преосвященний Владика Юліан зазначив, що ніхто з українців не може бути осторонь цієї війни, кожен із нас є воїном і на своєму місці, в міру своїх сил, можливостей, талантів, долучається до спільної перемоги. 

На передодні великого християнського свята – Благовіщення Пресвятої Богородиці, Його Преосвященство побажав, щоб ми всі, в скорому часі, почули добру вістку, яка б сповістила нам про перемогу над російським окупантами та про настання справедливого миру. 

На завершення свого виступу Архієрей подякував нашим воїнам за  мужній подвиг, волонтерам – за їхню активність, а  організаторам та учасникам – за благодійний захід.

Після цього до присутніх звернувся голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков, який також нагородив двох волонтерів ГО “Фонд підтримки гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”: Олександра Чемериса та Мар’яну Мацьків Подяками Коломийської РВА.

Далі розпочався аукціон, на якому було представлено 40 різноманітних лотів.

Преосвященний Владика Юліан надав для аукціону унікальний лот, який було куплено за 110 тисяч гривень.

За підсумками аукціону було зібрано понад один мільйон гривень, які у подальшому будуть використані для потреб Збройних Сил України.

Преосвященного Владику на урочистому заході супроводжували: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та протодиякон Антон Трачук.