Владика Юліан звершив урочисте богослужіння у Світлий Вівторок

26 Квітня 2022

26 квітня 2022 року, в Світлий Вівторок, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, в Соборі Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї, звершив урочисту Архієрейську Божественну Літургію.

У притворі Преосвященного Владику Юліана зустрів священик Собору прот. Василь Бойчук та запросив очолити  торжествення богослужіння.

За святковою Божественною Літургією Правлячому Архієрею співслужили: прот. Андрій Лінкевич, працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук, прот. Анатолій Момот, ієрей Василь Деркач та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту Керуючий Коломийською Єпархією виголосив повчальну проповідь, в якій ще раз нагадав усім про подію Воскресіння Христового та ті Благодатні Дари, які ми успадкували.

Говорячи про подвиг під час війни, Архіпастир зазначив, що кожен із нас є воїном світла й добра та, на своєму місці й за своїм покликанням, докладає максимум зусиль для досягнення переможного миру.

Далі Архієрей подякував отцям і громаді за спільну молитву, привітавши їх із Пасхою Христовою.

Від імені духовенства та вірних Собору прот. Анатолій Момот висловив слова подяки  Преосвященному Владиці за очолене ним богослужіння, свято молитви та повчальні слова проповіді, зауваживши, що Його Преосвященство є взірцем справжньої віри й непохитної надії.

На знак синівської любові отець Анатолій вручив  Правлячому Архієрею святу просфору.

Завершилось урочисте богослужіння уставним Многоліттям.