Єпископ Юліан нагородив митр. прот. Івана Петращука високою церковною нагородою

01 Липня 2021

29 червня 2021 року, у залі засідань Єпархіального Управління, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав настоятеля Храму Святої Тройці та Храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії села Шепіт, Косівського благочиння митр. прот. Івана Петращука із 55-літтям, яке він святкував напередодні та нагородив його високою церковною нагородою.

Керуючий Коломийською Єпархією побажав отцю Івану Божої допомоги, міцного здоров’я, кріпості душевних і тілесних сил для ще більш плідного служіння Церкві Христовій.

Далі, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Правлячий Архієрей нагородив митр. прот. Іван Петращука Медаллю Святого Великомученика Юрія Переможця.

Вручаючи нагороду священику, Преосвященний Владика подякував йому за жертовне служіння, а також наголосив, що він є прикладом доброго пастиря для багатьох священнослужителів Коломийської Єпархії.

На урочистому нагородженні також були присутні: благочинний Косівського благочиння митр. прот. Іван Близнюк, економ Коломийської Єпархії прот. Роман Лазарук, керівник прес-служби Єпархії прот. Віталій Козак та завідувач Канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.