Єпископ Юліан взяв участь у Божественній Літургії в Соборі Різдва Христового міста Чернівці

09 Січня 2023

8 січня 2023 року, коли Церква Христова вшановує Собор Пресвятої Владичиці нашої Богородиці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, на запрошення Архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія, взяв участь у Божественній Літургії, у Кафедральному Соборі Різдва Христового міста Чернівці, з нагоди престольного свята.

Урочисту Архієрейську Божественну Літургію звершили: Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило; Архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій; Єпископ Коломийський і Косівський Юліан та духовенство Чернівецько-Кіцманської Єпархії.

На завершення урочистого богослужіння Владика Юліан звернувся до присутніх зі словом, у якому розповів про важливість Боговтілення для спасіння християнина, а  також привітав Високопреосвященного владику Онуфрія, духовенство й вірян Єпархії з Різдвяними святами та престольним святом.

У свою чергу Владика Онуфрій подякував архієреям, священикам й мирянам за спільну молитву.

Преосвященного Владику Юліана супроводжував член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, відомий підприємець і благодійник Дмитро Дмитрович Нагірняк.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Архіпастир, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із колядками.