Єпископ Юліан взяв участь в урочистих богослужіннях з нагоди тезоіменитства Блаженнійшого Митрополита Епіфанія

26 Травня 2022

24-25 травня 2022 року, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан взяв участь в урочистих богослужіннях з нагоди Тезоіменитства Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

24 травня вечором, Правлячий Архієрей співслужив Його Блаженству за  Всенічним бдінням у Кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому Соборі столиці.

Предстоятелю Помісної Української Православної Церкви співслужив єпископат із усієї України, всечесна братія обителі та численне духовенство.

Під час Полієлею Блаженнійший Владика помазував присутніх освяченим єлеєм.

25 травня 2022 року, коли Предстоятель Православної Церкви вшановує пам’ять свого Небесного Покровителя – Святителя Епіфанія, Єпископа Кіпрського,  Керуючий Коломийською Єпархією співслужив за Божественною Літургією Блаженнійшому Митрополиту у Свято-Михайлівському Золотоверхому Соборі.

Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію  також співслужив єпископат з усієї України, Екзарх Вселенського Патріарха в Україні Єпископ Команський Михаїл, всечесна братія обителі та численне духовенство.

Під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Також Митрополит Епіфаній возніс молитву про звільнення України від нашестя чужинців.

Після завершення Божественної Літургії та Подячного Молебня від імені Священного Синоду, архіпастирів, духовенства та мирян Предстоятеля із Днем тезоіменитства привітав Секретар Священного Синоду, Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

У відповідь Митрополит Епіфаній подякував за теплі привітання та звернувся до присутніх із Першосвятительським словом.

Урочиста богослужіння завершилося  Многоліттям Блаженнійшому Владиці.

За матеріалами сайту: https://www.pomisna.info