Керуючий Коломийською Єпархією взяв участь в урочистому богослужінні у Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі
25 червня 2026 року, в день вшанування Манявської ікони Божої Матері «Ізбавительниця», Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, на запрошення Високопреосвященного Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, взяв участь в урочистому богослужінні у Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі.
Святкове богослужіння очолив Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф.
За урочистим богослужінням йому співслужили: Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан; Єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій; Єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност; намісник монастиря ігумен Іоасаф і чисельне духовенство.
За богослужінням також молились представники місцевої влади та велика кількість вірян і паломників із різних куточків України, зокрема із Коломийської Єпархії.
Під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу, народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.
На завершення богослужіння було звершено Молебень до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною іконою «Ізбавительниця» та Хресний хід довкола головної Святині обителі.
Після відпусту Митрополит Іоасаф звернувся до присутніх зі словом та подякував архіпастирям за спільне богослужіння та вручив їм ікони Пресвятої Богородиці.














