Анонс

30 Липня 2022

6 серпня 2022 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбудеться загально-єпархіальне паломництво до місця з’явлення Пресвятої Богородиці біля Довбушевої Криниці, в урочищі Ґаджина, села Бистрець, Верховинського благочиння, де, Правлячий Архієрей, у співслужінні численного духовенства, звершить Архієрейську Божественну Літургію та Чин Малого освячення води.

Також за богослужінням особливо буде підноситись Молитва за українське військо й за  перемогу України над російськими окупантами.

Каплиця зведена з ініціативи Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Владики Юліана, за підтримки Івано-Франківської обласної ради та влади Верховинської району, зокрема Шкіндюка Івана Юрійовича  та Гладія Василя Івановича на горі Ґаджина (1664 м. над рівнем моря) – на місці, де в ХIХ ст, згідно чисельних письмових та усних свідчень, пастухи побачили видіння Божественної Літургії, на якій були присутні Пресвята Богородиця та Свята Праведна Анна. В 2019 році Владика Юліан освятив Каплицю та звершив там першу Божественну Літургію Архієрейським чином. На сьогодні Каплиця являється найвищою сакральною спорудою в Україні.

8:30 год. – збір паломників в підніжжі гори Ґаджина села Бистрець.

11:00 год. – Зустріч Архієрея. Початок богослужіння.