Єпископ Юліан взяв участь в урочистих богослужіннях з нагоди 1034-ї річниці Хрещення Руси-України в місті Києві

28 Липня 2022

28 липня 2022 року, коли Православна Церква вшановує пам’ять Святого Рівноапостольного князя Володимира та 1034-ту річницю Хрещення Руси-України, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, взяв участь в урочистих богослужіннях, які очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, у головному Храмі Православної Церкви України – Свято-Михайлівському Золотоверхому Кафедральному Соборі.

Напередодні свята, 27 липня 2022 року, Керуючий Коломийською Єпархією співслужив Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію за святковою Всеношною.

Його Блаженству співслужив єпископат та духовенство з усієї України.

28 липня 2022 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому Кафедральному Соборі.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужив єпископат та духовенство ПЦУ зі всієї України, а також Екзарх Вселенського Патріарха в Україні Єпископ Команський Михаїл.

Після прочитання Євангелія Блаженнійший Владика виголосив Першосвятительське Послання з нагоди 1034-ї річниці Хрещення Руси-України.

Згодом Митрополит Епіфаній возніс особливу Молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу й наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

За матеріалами сайту: https://www.pomisna.info