Архіпастирська візитація парафії села Михальче

09 Червня 2021

31 травня 2021 року, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан з Архіпастирським візитом відвідав Храм Перенесення Мощей Святителя Миколая Чудотворця села Михальче, Городенківського благочиння та оглянув місце розташування древнього Православного монастиря.

На церковному подвір’ї Архіпастиря зустрів настоятель митр. прот. Іван Терновський разом із парафіянами.

Під час візиту Владика Юліан оглянув внутрішнє убранство Cвятині та ознайомився із планом проведення майбутніх робіт на території Храму.

Далі Преосвященний Владика разом із представниками влади, духовенством та парафіянами відвідали можливе місце розташування древнього Православного монастиря (XV cт.), який знаходився на території села Михальче.

В ході відвідин Єпископ Юліан благословив представників місцевої влади та громаду для початку роботи по знаходженню джерельної бази, історичних згадок та картографічних малюнків для можливості проведення археологічних досліджень.

Також на Архієрейській візитації були присутні: Голова Городенківської міської громади Кобилянський Богдан Миколайович, депутати Городенківської міської ради та працівники відділу культури громади.

Преосвященного Владику Юліана супроводжували: благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз та завідувач Канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.