Архіпастирське служіння у неділю 10-ту після П’ятидесятниці

30 Серпня 2021

28 серпня 2021 року, у суботу ввечері, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

В неділю десяту після П’ятидесятниці, Преосвященний Владика звершив Архієрейську Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Мирослав Пушкарук,  прот. Василь Кушерський, протодиякон Антон Трачук та протодиякон Михайло Голіней.

Після прочитання Євангелії Керуючий Коломийською Єпархією звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді на тему недільного зачала, в якій пояснив, чому віра має таке важливе значення в духовному житті християнина. Також Архієрей наголосив на важливості молитви й посту на шляху духовного вдосконалення.

На завершення Його Преосвященство привітав усіх зі святою неділею та подав своє aрхіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Єпископ Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.