Керуючий Коломийською Єпархією взяв участь в урочистостях з нагоди Дня міста Городенки та Дня Городенківської територіальної громади

29 Серпня 2021

28 серпня 2021 року, на центральній площі міста Городенки, відбулися святкові урочистості з нагоди Дня міста та Дня Городенківської територіальної громади.

В урочистостях взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Святковий захід розпочався спільним виконанням Державного Гімну України.

Опісля зі словом до громади звернулись: Городенківський міський Голова Богдан Кобилянський та Народний депутат України Іванчук.

Після цього благословити захід було запрошено духовенство. У своєму слові Преосвященний Владика Юліан привітав мешканців Городенківщини із Днем міста та Днем Городенківської територіальної громади.

Архіпастир зазначив, що Городенківщина є особливим і Богом благословенним краєм, де живуть глибоко віруючі, віддані своїй землі, працелюбні й патріотичні люди.

Також Єпископ Юліан нагадав присутнім, що в цей день відзначається велике дванадесяте свято – Успіння Пресвятої Богородиці, яке ще називається Богородичною Пасхою: “Це свято є особливим, адже ми живемо під покровом Божої Матері та постійно відчуваємо Її Материнське піклування про кожного з нас”.

На завершення свого виступу Його Преосвященство побажав усім щедрих Божих благословінь, благополуччя і довгих та щасливих років життя.

Після цього відбулось урочисте  освячення Фонтану.

Далі  торжественне дійство продовжилось святковою концертною програмою.

Керуючого Коломийською Єпархією на урочистому заході супроводжували: благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз, ієрей Василь Марковський та протодиякон Антон Трачук.