Керуючий Коломийською Єпархією взяв участь в урочистостях з нагоди Дня міста Городенки та Дня Городенківської територіальної громади
28 серпня 2021 року, на центральній площі міста Городенки, відбулися святкові урочистості з нагоди Дня міста та Дня Городенківської територіальної громади.
В урочистостях взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.
Святковий захід розпочався спільним виконанням Державного Гімну України.
Опісля зі словом до громади звернулись: Городенківський міський Голова Богдан Кобилянський та Народний депутат України Іванчук.
Після цього благословити захід було запрошено духовенство. У своєму слові Преосвященний Владика Юліан привітав мешканців Городенківщини із Днем міста та Днем Городенківської територіальної громади.
Архіпастир зазначив, що Городенківщина є особливим і Богом благословенним краєм, де живуть глибоко віруючі, віддані своїй землі, працелюбні й патріотичні люди.
Також Єпископ Юліан нагадав присутнім, що в цей день відзначається велике дванадесяте свято – Успіння Пресвятої Богородиці, яке ще називається Богородичною Пасхою: “Це свято є особливим, адже ми живемо під покровом Божої Матері та постійно відчуваємо Її Материнське піклування про кожного з нас”.
На завершення свого виступу Його Преосвященство побажав усім щедрих Божих благословінь, благополуччя і довгих та щасливих років життя.
Після цього відбулось урочисте освячення Фонтану.
Далі торжественне дійство продовжилось святковою концертною програмою.
Керуючого Коломийською Єпархією на урочистому заході супроводжували: благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз, ієрей Василь Марковський та протодиякон Антон Трачук.