Архіпастирське служіння у неділю про блудного сина

12 Лютого 2023

11 лютого 2023 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

В неділю про блудного сина, коли Церква Христова вшановує свято Собору Трьох Святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, Керуючий Коломийською Єпархією, у співслужінні духовенства, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Його Преосвященство виголосив повчальну проповідь, в якій  зазначив: “Сьогоднішня неділя, яка через Євангельську притчу називається неділею про блудного сина, знову сповіщає нам про те, що скоро настане великий подвиг посту, молитви та покаяння. Ця притча є неймовірно повчальною і багато митців, художників та письменників надихались нею у своїх творах…”

“…Церква Христова закликає нас, як блудних синів і дочок завжди повертатися до нашого Небесного Отця. Як би далеко ми не відходили від Благодаті Божої, як би не порушували Його Святі Заповіді, завжди пам’ятаймо, що є батьківські обійми та батьківська Любов, яка готова все пробачити. Нам достатньо зробити лише крок, достатньо лише подумати про навернення, як Благодать Божа обійме нас, як люблячий Батько свого рідного сина”, – наголосив Архіпастир.

Після відпусту Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.