Архіпастирське служіння в неділю 14-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням

26 Вересня 2021

25 вересня 2021 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

У неділю чотирнадцяту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням Керуючий Коломийською Єпархією звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Єпископу Юліану за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, ієромонах Осія (Лещишак), протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Архіпастир звернувся до присутніх зі слововами повчальної проповіді, в якій зазначив, що все в цьому світі Богом створено для людини.

Тлумачачи Євангельську притчу про запрошених на весільний бенкет, Преосвященний Владика поділився своїми міркуваннями щодо пріоритетів у людському житті: ”І сьогодні люди змінюють пріоритети, щось для них стає головнішим, але часто це не Бог і Церква. Багато з нас має відмовку перед участю в Євхаристійній вечері. Наша присутність у Храмі – це участь у весільному бенкеті, але самої присутності замало. Також святковий одяг  наш має бути належним, тобто наше зовнішнє благочестя повинно поєднуватись  із внутрішнім благочестям”.

В кінці проповіді Правлячий Архієрей закликав усіх до духовного самовдосконалення, побажав зростання у вірі та примноження любові.

На завершення богослужіння Його Преосвященство привітав присутніх на богослужінні зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.