Архіпастирське служіння в неділю 6-ту після П’ятидесятниці

01 Серпня 2021

31 липня 2021 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.

В неділю шосту після П’ятидесятниці, Правлячий Архієрей звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, прот. Василь Кушерський, протодиякон Антон Трачук та диякон Сергій Хоміцький.

Після прочитання Євангелії Керуючий Коломийською Єпархією виголосив повчальну проповідь, яка стосувалася віри, покаяння та безмежної Любові Божої до людини.

“Особливо важливою в практиці християнського життя є молитва за інших, яка повинна бути підкріпленою любов’ю до ближніх та вірою в Бога і  Його цілющу силу, адже саме по вірі інших дається зцілення розслабленому”, – зазначив Архіпастир.

Преосвященний Владика також зазначив: “Господь наш Ісус Христос прийшов у цей світ, щоб визволити людину від гріха й смерті, і лише через покаяння людина здати сприйняти благодатні дари освячення і вічного життя. Істинне покаяння народжується від усвідомлення власної гріховності та всецілої надії на Божу Любов і милосердя”.

Після відпусту Єпископ Юліан привітав усіх присутніх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Всеношну напередодні дня вшанування пам’яті Святого Пророка Іллі.