Архіпастирське служіння в неділю 9-ту після П’ятидесятниці

14 Серпня 2022

13 серпня 2022 року, у суботу ввечері, напередодні дня  вшанування пам’яті семи старозавітніх мучеників Маккавеїв, матері їхньої Соломонії та учителя Єлеазара (166 р. до Р. Х.) та винесення Чесних Древ Животворчого Хреста Господнього, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією, на якій було винесено для поклоніння вірним Святий і Животворчий Хрест Господній.

В неділю дев’яту після П’ятидесятниці, Керуючий Коломийською Єпархією звершив Архієрейську Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич та диякон Андріан Ужитчак.

Після прочитання Євангелії Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді, в якій зазначив, що сьогодні, коли весь український народ переживає тяжкі випробовування, віримо, що Божа ласка допоможе їх перейти та подолати всі страхи.”

Також Єпископ Юліан розповів про подію Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього та про подвиг віри старозаповітніх мучеників – братів Маккавеїв, їхньої матері Соломонії й учителя Єлеазара.

На завершення Правлячий Архієрей привітав усіх зі святом, звершив Чин Малого освячення води та освятив зілля, квіти і мед, принесені парафіянами.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього, у співслужінні духовенства, Владика Юліан, очолив Вечірню із читанням Акафіста Чесному Хресту Господньому.