Архіпастирське служіння в неділю після Богоявлення

22 Січня 2023

21 січня 2023 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

У неділю після Богоявлення, Владика Юліан звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Під час урочистого богослужіння також молились: Голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Петрович Бровчук; голова Верховинської районної ради Юрій Юрійович Філипчук; депутат Верховинської районної ради Андрій Михайлович Сухарчук; член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, відомий благодійник та підприємець Дмитро Дмитрович Нагірняк; член наглядової ради Єпархіальної Благодійної ініціативи “Захистимо життя”, відомий підприємець та благодійник Василь Петрович Шкутяк.

Після Євангельського благовістя Його Преосвященство виголосив повчальну проповідь, в якій  зазначив: “…Господь являється тим Світлом, яке приходить до тих, які перебувають у темряві, щоб вони бачили шлях… Господь усіх бажаючих виводить із гріховної темряви та веде дорогою спасіння… Він є тим світлом, яке  також освітлює нам шлях духовного зростання, відкриває  духовні очі, щоб ми мали змогу побачити в Ньому світло Божественне та, щоб зрозуміли, що всі ми є дітьми Господніми…”.

На завершення Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею, подякував за спільну молитву, особливо очільникам Верховинщини, та, подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Владика, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.