Архіпастирське служіння в неділю про блудного сина

21 Лютого 2022

19 лютого 2022 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

В неділю про блудного сина, Керуючий Коломийською Єпархією, у співслужінні духовенства, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Дмитро Розквас (Дрогобицько-Самбірська Єпархія), митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Василь Кушерський, ієрей Володимир Жураківський (Львівсько-Сокальська Єпархія), завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Перед початком Літургії Владика Юліан здійснив возведення читця Володимира Розкваса в іподиякони.

Після прочитання Євангелії Правлячий Архієрей виголосив повчальну проповідь, в якій пояснив значення притчі про блудного сина і милосердного батька: “Якщо Бог – наш Батько, то, ми будучи Його дітьми, маємо бути схожі на Нього – великою любовю… Як би далеко ми не відходили від Божого Дому, як би далеко не віддалялися від нашого Творця, обійми нашого Небесного Отця завжди чекають на нас… Ми можемо пропасти і знайтися, можемо бути мертвими і воскреснути”.

Також Його Преосвященство побажав усім завжди відчувати на собі Боже Благословення і вже тут на землі постійно перебувати в Любові Божій.

Під час Божественної Літургії Його Преосвященство рукоположив у Сан Диякона іподиякона Володимира Розкваса.

Після відпусту Правлячий Архієрей привітав диякона Володимира Розкваса з його особистою П’ятидесятницею – дияконською хіротонією, подав батьківські настанови  та побажав з ревністю і достоїнством нести своє служіння.

У свою чергу диякон Володимир подякував Преосвященному Владиці за вділене Таїнство Священства та подарував букет білих троянд. Також, Архіпастир привітав паламаря Собору Дмитра Кармеліту з Днем Народження, яке той святкував напередодні.

На завершення богослужіння Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Керуючий Коломийською Єпархією, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню з читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.

Біографічна довідка: Розквас Володимир Мар’янович народився 2 серпня 1993 року у м. Судова Вишня, Мостиського району, Львівської області у сім’ї священика.

З 1999 – 2010 роки навчався в Судово- Вишнянській загальноосвітній школі.

Під час навчання в школі ніс послух паламаря у  Храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Солом’янка, Мостиського району.

В 2009 рокі вступив до Львівської Православної богословської академії, повний курс якої закінчив у 2015 році.

Під час навчання в семінарії ніс послух іподиякона Преосвященного Єпископа Городоцького Юліана, вікарія Львівсько-Сокальської Єпархії.

8 жовтня 2017 року одруживя з Іванишин Наталією Олегівною.

20 лютого 2022 року – у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященним Єпископом Коломийським і Косівським Юліаном, рукоположений у Сан Диякона.