Архіпастирське служіння в неділю про блудного сина
19 лютого 2022 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.
В неділю про блудного сина, Керуючий Коломийською Єпархією, у співслужінні духовенства, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
Його Преосвященству за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Дмитро Розквас (Дрогобицько-Самбірська Єпархія), митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Василь Кушерський, ієрей Володимир Жураківський (Львівсько-Сокальська Єпархія), завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.
Перед початком Літургії Владика Юліан здійснив возведення читця Володимира Розкваса в іподиякони.
Після прочитання Євангелії Правлячий Архієрей виголосив повчальну проповідь, в якій пояснив значення притчі про блудного сина і милосердного батька: “Якщо Бог – наш Батько, то, ми будучи Його дітьми, маємо бути схожі на Нього – великою любовю… Як би далеко ми не відходили від Божого Дому, як би далеко не віддалялися від нашого Творця, обійми нашого Небесного Отця завжди чекають на нас… Ми можемо пропасти і знайтися, можемо бути мертвими і воскреснути”.
Також Його Преосвященство побажав усім завжди відчувати на собі Боже Благословення і вже тут на землі постійно перебувати в Любові Божій.
Під час Божественної Літургії Його Преосвященство рукоположив у Сан Диякона іподиякона Володимира Розкваса.
Після відпусту Правлячий Архієрей привітав диякона Володимира Розкваса з його особистою П’ятидесятницею – дияконською хіротонією, подав батьківські настанови та побажав з ревністю і достоїнством нести своє служіння.
У свою чергу диякон Володимир подякував Преосвященному Владиці за вділене Таїнство Священства та подарував букет білих троянд. Також, Архіпастир привітав паламаря Собору Дмитра Кармеліту з Днем Народження, яке той святкував напередодні.
На завершення богослужіння Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Керуючий Коломийською Єпархією, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню з читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.
Біографічна довідка: Розквас Володимир Мар’янович народився 2 серпня 1993 року у м. Судова Вишня, Мостиського району, Львівської області у сім’ї священика.
З 1999 – 2010 роки навчався в Судово- Вишнянській загальноосвітній школі.
Під час навчання в школі ніс послух паламаря у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Солом’янка, Мостиського району.
В 2009 рокі вступив до Львівської Православної богословської академії, повний курс якої закінчив у 2015 році.
Під час навчання в семінарії ніс послух іподиякона Преосвященного Єпископа Городоцького Юліана, вікарія Львівсько-Сокальської Єпархії.
8 жовтня 2017 року одруживя з Іванишин Наталією Олегівною.
20 лютого 2022 року – у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященним Єпископом Коломийським і Косівським Юліаном, рукоположений у Сан Диякона.