Вітання Керуючому Коломийської Єпархії з нагоди 10-ліття Архієрейства від редакції Газети «Коломийський вісник»

19 Лютого 2022

Ваше Преосвященство!

Вітаємо Вас з вагомою датою у Вашому житті – 10-літтям Архієрейської хіротонії, яка відбулася у величному Володимирському Соборі нашого стольного Києва.

Ця дата важлива для всієї ввіреної Вам Коломийської Єпархії Православної Церкви України, одним із найдостойніших Архіпастирів якої Ви є; в тому числі для нас, працівників редакції Газети «Коломийський вісник» та інформаційно-видавничого відділу. Адже ми працюємо під Вашим мудрим і вмілим керівництвом не один рік; зокрема, газета, ініціатором, натхненником і головним редактором якої Ви є, виходить у світ щомісяця уже восьмий рік і за цей час для читачів нашої Єпархії підготовлено близько 100 її випусків.

Водночас інформаційно-видавничий відділ, за Вашою ініціативою, за цей час підготував і випустив низку унікальних книг, які розійшлися серед духовенства і вірних Коломийської Єпархії, а також за її межами. Ви повсякчас ініціюєте нові проекти і надихаєте всіх нас на плідну працю задля спільного втілення їх у життя.

З нагоди 10-літнього Ювілею Вашого Єпископського служіння надсилаємо Вам, наш високодостойний Архіпастирю, найщиріші вітання і побажання всіх благ від Господа нашого Ісуса Христа: богатирського здоров’я, сил і натхнення у Вашій подвижницькій праці на Ниві Христовій, морального задоволення від результатів цієї праці.

Цінуємо і шануємо Вас, Вашу душпастирську, організаторську, просвітницьку, громадську діяльність, радо долучаємо до неї свій скромний внесок. Дякуємо Вам за все!

Нехай Господь благословляє Вас, Ваше Преосвященство, миром і благодаттю, укріплює віру, надію, любов, надихає на нові звершення – задля нашої Церкви, Держави і всього українського народу.

Многих і благих літ Вам, Преосвященний Владико!