Архієрейське служіння на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

07 Квітня 2023

7 квітня 2023 року, в день величного дванадесятого свята – Благовіщення Пресвятої Богородиці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

За Літургією, яка розпочиналась Вечірнею, Його Преосвященству співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк; митр. прот. Володимир Озарчук; ієрей Василь Деркач; ієрей Дмитро Гром; протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після відпусту Архіпастир  виголосив повчальну проповідь, у якій розповів про свято Благовіщення, зазначивши: “На початку Архангел Гавриїл вітається  із Пречистою Дівою Марією і каже: “Радуйся! Господь з Тобою”. Блага звістка – це добра звістка, на яку чекало людство. У глобальному розумінні людство чекало звістки, що Бог із ним, що Господь не забув про своє творіння та підтримує нас і що Його сила, благодать, любов та благословення завжди є з нами. Як важливо почути цю звістку… Для нас сьогодні такою благою звісткою була б новина про завершення війни, що настав мир та про те, що Україна перемогла й наші діти повертаються до своїх домівок…”.

Також Правлячий Архієрей привітав усіх зі святом та подав своє Архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Господнього Преображення міста Коломиї, Єпископ Юліан очолив Вечірню із читанням Акафіста Благовіщенню Пресвятої Богородиці.