Архієрейське служіння у свято винесення Чесних Древ Животворчого Хреста Господнього

14 Серпня 2021

14 cерпня 2021 року, в день, коли Церква Христова вшановує пам’ять семи старозаповітніх мучеників Маккавеїв, матері їхньої Соломонії та учителя Єлеазара (166 р. до Р. Х.) та святкує винесення Чесних Древ Животворчого Хреста Господнього, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Василь Деркач, протодиякон Антон Трачук,  протодиякон Михайло Голіней та диякон Сергій Хоміцький.

Після відпусту Правлячий Архієрей виголосив повчальну проповідь, в якій розповів про подію Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього та про подвиг віри старозаповітніх мучеників – братів Маккавеїв, їх матері Соломонії й учителя Єлеазара.

В кінці Божественної Літургії Його Преосвященство привітав усіх із святом, звершив Чин Малого освячення води та освятив зілля, квіти і мед, принесені парафіянами.