Архієрейське служіння в неділю після Воздвиження

03 Жовтня 2021

2 жовтня 2021 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

У неділю п’ятнадцяту після П’ятидесятниці, після Воздвиження, Керуючий Коломийською Єпархією, звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк, ієромонах Осія (Лeщишак), протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Архіпастир звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розповів про заповіді любові й окреслив напрямок духовного вдосконалення, який кожен християнин повинен подолати, щоб досягнути Царства Небесного.

Владика Юліан закликав вірних знову замислитися над Хрестом Христовим: “Ні проповідь, ні звершення чудес не були головною метою приходу у світ Спасителя,  а саме Його Хресна Жертва, яка є підтвердженням справжньої жертовної любові, яку ми повинні наслідувати у своєму житті”.

Також Архіпастир зазначив, що заповіді любові, які назвав Спаситель, називаються двоєдиними, бо любов до Бога, без любові до ближнього, може залишитися лише абстракцією.

Після відпусту Правлячий Архієрей привітав усіх зі святою неділею, працівників освіти – з їхнім професійним святом та подав усім своє архіпастирське благословення.

На урочистому богослужінні також молились: Коломийський міський Голова Богдан Миколайович Станіславський та член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії Дмитро Дмитрович Нагірняк.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Владика, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.