Керуючий Коломийською Єпархією дав підсумковий коментар журналістам Телерадіокомпанії “НТК” щодо візиту Предстоятеля Православної Церкви України в Коломийську Єпархію

22 Липня 2021

20 липня 2021 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан дав підсумковий коментар журналістам Телерадіокомпанії “НТК” щодо візиту в Коломийську Єпархію Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія 16-18 липня цього року.

Його Преосвященство детально розповів Головному редактору Телерадіокомпанії “НТК” Тамарі Михайлівні Приходько про візит Блаженнійшого Владики, його враження від відвідування Коломийської Єпархії  та поділився позитивними відгуками вірних і гостей Єпархії від Першосвятительського візиту Предстоятеля Православної Церкви України.

Також Архіпастир розповів про завершення внутрішніх розписів Кафедрального Собору  й поділився планами щодо подальших ремонтних робіт на фасаді головної Святині Єпархії та на церковному подвір’ї.

Під час інтерв’ю разом із Преосвященним Владикою були присутні: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та протодиякон Антон Трачук.