Керуючий Коломийською Єпархією нагородив прот. Юрія Юрчука високою церковною нагородою

12 Травня 2021

5 травня 2021 року, в Єпархіальному Управлінні, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, привітав настоятеля Храму Святителя Миколая Чудотворця села Остапківці, Коломийського благочиння прот. Юрія Юрчука із Днем Народження, яке він святкував напередодні та нагородив його високою церковною нагородою.

Також Архіпастир привітав Секретаря Єпархіального Управління, настоятеля Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Слобода, Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрія Бровчука напередодні Дня його Небесного Покровителя – Святого Великомученика Юрія Переможця.

Його Преосвященство побажав отцям Божого Благословення, міцного здоров’я, сил і натхнення для подальших благих звершень на благо Православної Церкви України.

Далі, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, з нагоди 40-річчя, Архіпастир нагородив прот. Юрія Юрчука Благословенною Митрополичою Грамотою.

Разом із Преосвященним Владикою Юліаном отців вітали: керівник прес-служби Єпархії прот. Віталій Козак та завідував Канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.