Керуючий Коломийською Єпархією очолив Вечірню із Чином прощення

07 Березня 2022

6 березня 2022 року, ввечері, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, очолив Вечірню із Чином прощення.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Тарас Мойсюк, прот. Андрій Лінкевич, ієрей Василь Деркач, ієромонах Осія (Лещишак) та протодиякон Антон Трачук.

В кінці богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді про християнське проведення Посту.

Владика Юліан порівняв період Великого Посту з мандрівкою по бурхливому морю до тихої духовної пристані Воскресіння Христового.

“Церква Христова, поступово, через підготовчі Неділі до Великого Посту, готувала нас до цього спасительного часу, навчаючи смиренню, покаянню, любові. У час війни, перед лицем загрози смерті, людина усвідомлює, що по справжньому має цінність”, – наголосив Його Преосвященство.

Після цього Єпископ Юліан попросив у духовенства та пастви прощення. У свою чергу священики та миряни, підходячи до Архієрея, просили у нього прощення та, цілуючи хрест, отримували прощення і благословення на Великий піст.