Керуючий Коломийською Єпархією взяв участь у мітингу-реквієму, приуроченому до Дня Гідності та Свободи

21 Листопада 2022

21 листопада 2022 року, на площі “Відродження” міста Коломиї, біля пам’ятного  знаку Героям Небесної Сотні та Героям Небесної Гвардії, відбувся мітинг-реквієм,  присвячений Дню Гідності та Свободи.

В урочистому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Розпочався мітинг-реквієм зі спільного виконання Державного Гімну України та покладання квітів представниками влади до пам’ятного знаку.

Далі Преосвященний Владика Юліан, у співслужінні духовенства, звершив заупокійну Літію за всіх, хто поклав своє життя за волю і незалежність України.

Архіпастирю під час заупокійного богослужіння співслужили: прот. Василь Юрчук, прот. Анатолій Момот та духовенство УГКЦ.

Після відпусту  Єпископ Юліан звернувся до присутніх зі словом, у якому

зазначив, що теперішня війна – це продовження боротьби, яка триває уже століттями і  ворог залишився той самий.

Говорячи про мужність і безстрашність наших полеглих Героїв Майдану, Архіпастир порівняв їх із ангельськими воїнствами: “Сьогодні ми відзначаємо свято Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Українці на Майдані не мали в руках зброї, але  єдиною їхньою зброєю була правда і вони її відстояли”.

Також Його Преосвященство зазначив, що всі ми молимося за швидку перемог, щоб більше ніхто з наших воїнів не гинув, а щоб живими й  неушкодженими поверталися до рідних домівок.

В урочистому заході також взяли участь: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський, заступник голови Коломийської районної військової адміністрації Ганна Кравчук та заступник Голови Коломийської районної ради Дмитро Самуляк.