Керуючий Коломийською Єпархією взяв участь у заході “Зима у вогні. Спогади…”

21 Лютого 2022

20 лютого 2022 року, у Коломийському міському палаці культури “Народний дім”, відбувся пам’ятний захід: “Зима у вогні. Спогади…”, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.

В урочистому заході взяв Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Спочатку у холлі “Народного дому” було розміщено тематичну експозицію. Далі благословити захід запросили Владику Юліана.

У своєму слові Архієрей зазначив: «Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто ціною власного життя здобував те, що ми всі заслуговуємо: бути вільними, мати свободу вибору та здобувати свій європейський вектор».

Його Преосвященство побажав, щоб Господь прийняв їхні душі в свої обійми  та, щоб вони досягли Царства Небесного за їхню безмежну любов до своєї країни, свого народу і нашого спільного майбутнього.

Ділячись своїми спогадами Архіпастир зазначив: “Коли я перший раз потрапив у середовище Майдану, був неймовірний холод, але коли увійшов в цю атмосферу, відчулося особливе тепло та піднесення. Там панував дух лицарства, там відчувалась справжня свобода і єдність української нації”.

Опісля урочистості продовжились продовжились у Арт-центрі “Зодіак”.

До присутніх звернувся Коломийський міський Голова Богдан Станіславський. Далі своїми спогадами ділились учасники Майдану.

На завершення для присутніх лунали тематичні вірші, патріотичні пісні та була представлена театральна композиція.

На урочистому заході Преосвященного Владику Юліана супроводжували: завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та протодиякон Антон Трачук.