Керуючий Коломийською Єпархією взяв участь в урочистих богослужіннях з нагоди тезоіменитства Блаженнійшого Митрополита Епіфанія

26 Травня 2023

24-25 травня 2023 року, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан взяв участь в урочистих богослужіннях з нагоди Тезоіменитства Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

24 травня вечором, Правлячий Архієрей співслужив Його Блаженству за  Всенічним бдінням у Кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому Соборі столиці.

Предстоятелю Помісної Української Православної Церкви співслужив єпископат із усієї України та численне духовенство.

Під час Полієлею Блаженнійший Владика помазував присутніх освяченим єлеєм.

25 травня 2023 року, в день величного свята Вознесіння Господнього, коли Предстоятель Православної Церкви вшановує пам’ять свого Небесного Покровителя – Святителя Епіфанія, Єпископа Кіпрського,  Керуючий Коломийською Єпархією співслужив за Божественною Літургією Блаженнійшому Митрополиту у Свято-Успенському Соборі Києво-Печерської Лаври.

Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію  також співслужив єпископат з усієї України та численне духовенство.

Під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Також Митрополит Епіфаній возніс особливу Молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Після завершення Божественної Літургії та Подячного Молебня від імені Священного Синоду, архіпастирів, духовенства та мирян Предстоятеля із Днем тезоіменитства привітав Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Також слова привітання висловив виконувач обовʼязків намісника Києво-Печерської Лаври архімандрит Авраамій.

У відповідь Митрополит Епіфаній подякував за теплі привітання та звернувся до присутніх із Першосвятительським словом.

Урочиста богослужіння завершилося  Многоліттям Блаженнійшому Владиці.

 За матеріалами сайту: https://www.pomisna.info