Керуючий Коломийською Єпархією звершив святкове богослужіння у Соборі Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї

10 Січня 2022

9 січня 2022 року, в третій день Різдвяних свят, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, у Соборі Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї, звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Його Преосвященству за Божественною Літургією співслужили: прот. Андрій Лінкевич, прот. Василь Бойчук, прот. Анатолій Момот, ієромонах Осія (Лещишак) та протодиякон Антон Трачук.

У притворі Архіпастиря зустрів священик Собору прот. Василь Бойчук та запросив очолити святкове богослужіння.

За Божественною Літургією співав Хор Собору під керівництвом Бойчук Людмили Миколаївни.

Після відпусту Преосвященний Владика звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розповів про значення події  Різдва Христового в житті людства: “Людство до Христа страждало від гріха і невідання. З приходом Христа в світ був знищений гріх і Бог відкрився для людини, як люблячий і турботливий Батько”.

Звертаючись до священнослужителів Собору, Правлячий Архієрей подякував їм за віддане і жертовне служіння, відзначивши їхню активність у житті, як релігійної громади, так і житті цілого міста. 

Також Єпископ Юліан звернувся зі словами вдячності до хористів, які своїми голосами прикрасили Архієрейське богослужіння.

У свою чергу священик Собору прот. Анатолій Момот подякував Архіпастирю за візит, щирі слова повчання, зазначивши, що Владика Юліан є взірцем істинного Архіпастиря  на якого рівняються усі священнослужителі Єпархії. Також священик вручив Преосвященному Владиці святу просфору.

На завершення Його Преосвященство привітав усіх зі святом та подав своє архіпастирське благословення.