Молебень до Пресвятої Богородиці на території Коломийської РДА

02 Червня 2021

20 травня 2021 року, в День вишиванки, біля скульптурного зображення Матері Божої, яка знаходиться на території Коломийської районної державної адміністрації та районної ради, був відслужений Молебень до Пресвятої Богородиці.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, Молебень відслужив благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк.

Після завершення богослужіння, отець Василь Мізюк звернувся до присутніх із духовним повчанням, передавши вітання та молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Молебень у День вишиванки став уже традиційним. Влада району щороку запрошує представників духовенства звершити спільну молитву до Пресвятої Богородиці за мир і добробут в нашій Державі.

У спільному Молебні взяли участь: перший заступник голови Коломийської районної державної адміністрації Нестор Печенюк, заступник голови Коломийської районної державної адміністрації Любов Михайлишин, заступник голови Коломийської районної ради Дмитро Самуляк, працівники апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники й депутати районної ради, керівники установ, підприємств та організацій району.

Завершилося молитовне відзначення Дня вишиванки спільною світлиною.