Владика Юліан нагородив Мирославу Корнелюк високою церковною нагородою

02 Червня 2021

21 травня 2021 року, в залі засідань Єпархіального Управління, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав депутата Івано-Франківської обласної ради, заступницю начальника Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА – Мирославу Мирославівну Корнелюк напередодні її Дня Народження і Ювілею та нагородив її високою церковною нагородою.

Керуючий Коломийською Єпархією побажав Мирославі Мирославівні Господнього Благословення, опіки Матері Божої, міцного здоров’я, духовної радості, кріпості душевних і тілесних сил для ще більш плідного служіння Церкві Христовій, рідному краю й Українській Державі.

Також Архіпастир подякував пані Мирославі за співпрацю, відзначивши її особливу роль в розвитку духовності та патріотизму на теренах нашої області загалом та Верховинського району зокрема.

Далі, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Його Преосвященство нагородив Мирослав Корнелюк Орденом Архістратига Михаїла.

На урочистому нагородженні також були присутні: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; керівник Єпархіального відділу по зв’язкам з громадськістю та представниками влади в Івано-Франківській області митр. прот. Василь Струк; економ Коломийської Єпархії прот. Роман Лазарук; керівник прес-служби Єпархії прот. Віталій Козак; завідувач Канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та Корнелюк Олег Дмитрович.