Нарада щодо підготовки офіційного візиту до Коломийської Єпархії Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія

01 Липня 2021

23 червня 2021 року, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації, відбулась нарада щодо Першосвятительського візиту в Коломийську Єпархію, на запрошення Преосвященного Владики Юліана, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, який заплановано на 16-18 липня цього року.

В роботі зустрічі взяли участь: Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан; заступниця голови Івано-Франківської ОДА Світлана Василівна Онищук; Голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Олексійович Глушков; Голова Коломийської ОТГ Богдан Миколайович Станіславський; секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; заступниця голови Коломийськї РДА Любов Іванівна Михайлишин; начальник відділу у справах національностей і релігій Івано-Франківськї обласної державної адміністрації Тетяна Миколаївна Лапка; економ Коломийської Єпархії прот. Роман Лазарук; представник ГУ МВС України в Івано-Франківській області, представник ГУ ДНС в Івано-Франківській області, представники структурних підрозділів Івано-Франківської ОДА.

На початку наради виступив Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, який ознайомив присутніх із програмою перебування Предстоятеля Православної Церкви України в Коломийській Єпархії та висловив потребу залучення необхідні відомств області, міста та району для належної організації візиту високого гостя.

За результатами засідання представники влади висловили готовність посприяти у підготовці візиту: залучити спеціальні служби й відомства, здійснити посилення заходів щодо забезпечення громадського правопорядку під час візиту, забезпечити необхідну медичну допомогу гостям свята та створити комфортні умови для роботи представників ЗМІ.