Неділя 18-та після П’ятидесятниці

16 Жовтня 2022

15 жовтня 2022 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

У неділю вісімнадцяту після П’ятидесятниці, Правлячий Архієрей звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич та диякон Андріан Ужитчак.

Після прочитання Євангелії Керуючий Коломийською Єпархією звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій навчив вірних як перемагати гріх злоби й ненависті, які панують в сучасному світі: “Сьогодні Господь закликає усіх стати з Ним будівничими цього світу. Творець задумав цей світ, як світ прекрасних, святих і люблячих людей. Він не мав потреби у світі матеріальному, Його ніщо не змушувало створювати нас людей. Лише через свою неймовірну любов Він привів нас із небуття в буття і ми покликані також нести світло й любов у цей світ”.

Також Владика Юліан зазначив, що наше майбутнє залежить від нас самих: “Майбутнє світу й наше залежить від того, скільки добра ми приносимо в цей світ щоденно. Слова нашого Спасителя ми повинні не лише слухати, але й обов’язково втілювати в нашому житті. Він хоче, щоб ми стали як Отець Небесний – люблячими і добрими”.

Після відпусту Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.