Неділя 20-та після П’ятидесятниці

30 Жовтня 2022

29 жовтня 2022 року, в суботу ввечері, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

В неділю двадцяту після П’ятидесятниці, Архіпастир, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій зазначив, що в сьогоднішній час, коли проповідується Євангельська Істина та існує багато джерел духовної літератури, люди продовжують залишатись байдужими до сприйняття важливих духовних істин: “Людське недовір’я  не дає можливості проявлятися Божественній силі й лише там де є віра, там Божественна сила  та любов нашого Господа може проявлятися у величних плодах”.

“Перш ніж почати читати Святе Письмо, слухати проповідь, приходити до Храму, також потрібно підготувати свою душу та своє серце. Треба усвідомити,  що ми йдемо на зустріч не зі священнослужителем, а на зустріч із Самим Господом Ісусом Христом. Сьогодні ми слухаємо проповідь не священнослужителя, а, слухаючи Святе Євангеліє, слухаємо Самого Христа, а також, підходячи до Чаші, єднаємося із Господом”, – наголосив Преосвященний Владика.

Після завершення богослужіння Його Преосвященство привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.