Преосвященний Владика Юліан очолив Подячний Молебень з нагоди Дня Народження та 45-ліття митр. прот. Тараса Мойсюка

24 Жовтня 2022

24 жовтня 2022 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Подячний Молебень з нагоди 45-ліття клірика Собору митр. прот. Тараса Мойсюка та нагородив його високою церковною нагородою.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; митр. прот. Тарас Мойсюк; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак; працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук; завідувач канцелярії Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин; протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словом, у якому привітав митр. прот. Тараса Мойсюка із Днем Народження та 45-літтям. Архіпастир побажав клірику Кафедрального Собору Господньої допомоги, кріпості душевних і тілесних сил та ще багато плідних років служіння Церкві Христовій. Преосвященний Владика відзначив отця Тараса як зразкового священнослужителя, який виділяється серед інших своєю смиренністю, щирістю та незлобивістю.

Далі, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія,
Єпископ Юліан нагородив митр. прот. Тараса Мойсюка високою церковною нагородою – Медаллю Архістратига Михаїла та вручив букет троянд.

У свою чергу священик подякував Архіпастирю за молитву, щирі слова вітань і побажань та нагороду.

Завершилось богослужіння уставним Многоліттям.