Неділя 24-та після П’ятидесятниці

05 Грудня 2021

4 грудня 2021 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

У неділю двадцять четверту після П’ятидесятниці, Єпископ Юліан звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Преосвященному Владиці  за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Яків Стефанюк, ієромонах Осія (Лещишак), протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Керуючий Коломийською Єпархією звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розтлумачив притчу про нерозумного багача та дав духовні настанови.

Архіпастир наголосив на тому, що такі пристрасті душі, як грошолюбство, захланність та прив’язаність до матеріального, перемагаються пам’яттю про смерть.

Говорячи про марноту земного багатства, Єпископ Юліан навів приклад  про села та міста, яких покинули люди, залишивши після себе дороговартісні будинки, на які колись було затрачено багато сил, коштів та часу: “Ці будинки є, немовби, мовчазним підтвердженням  того, що все земне є марнотою, у порівнянні з вічним, небесним”.

“Нам варто пам’ятати, що матеріальний достаток є тимчасовим і не дарує абсолютного щастя. Тільки перебування з Богом дарує вічне та істинне щастя”,  –  наголосив Правлячий Архієрей.

Після відпусту Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Його Преосвященство, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.