Неділя 3-тя після П’ятидесятниці

11 Липня 2021

10 липня 2021 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.

В неділю третю після П’ятидесятниці, Керуючий Коломийською Єпархією звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк, митр. прот. Микола Мазурак, прот. Андрій Лінкевич, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та дякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Преосвященний Владика виголосив повчальну проповідь, у якій розповів присутнім, яким повинно бути правильне ставлення православного християнина до повсякденних земних потреб: “Господь нас навчає, що оповита особливою турботою Бога людина, відкинувши піклування про земні потреби, повинна присвятити себе, найперше, пошуку Царства Божого і спасіння власної душі”.

Також Його Преосвященство закликав вірних завжди покладати свою надію на Бога і бути упевненими, що Він  завжди почує  і в усьому допоможе. 

Після відпусту Правлячий Архієрей привітав усіх присутніх зі святою неділею

та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Єпископ Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Всеношну з Літією, напередодні дня вшанування пам’яті Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла.