Неділя 7-ма після Пасхи

16 Червня 2021

12 червня 2021 року, напередодні 7-ї неділі після Пасхи, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

В неділю святих отців Першого Вселенського Собору, Архіпастир звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк, митр. прот. Володимир Озарчук, митр. прот. Микола Мазурак, прот. Василь Кушерський, протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Після Євангельського благовістя Його Преосвященство виголосив повчальну проповідь, в якій розповів про особливості періоду між Вознесінням та Пятидесятницею, в якому перебуває тепер Церква Христова.

Після цього Владика Юліан розтлумачив Євангельське зачало, а також розповів про події першого Вселенського Собору, який відбувся у 325 році в місті Нікех і на якому була подолана єресь Арія та утверджені головні Христологічні догмати.

Після відпусту Архіпастир привітав присутніх на богослужінні зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства очолив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.