Неділя 7-ма після П’ятидесятниці

31 Липня 2022

30 серпня 2022 року, у суботу ввечері, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

В неділю сьому після П’ятидесятниці, Керуючий Коломийською Єпархією звершив Архієрейську Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді на тему недільного зачала, в якій нагадав вірним про силу віри, яка має здатність творити чудеса.

Говорячи про віру, Його Преосвященство підкреслив: «Коли людина перестає вірити, то вона перестає жити». Наголошуючи на дарі мови, Владика зазначив: «Коли людина не здатна говорити, вона стає нещасливою та не може висловити своїх почуттів. Ми, маючи цей дар, на жаль, не цінуємо його, а використовуємо часто не на прославу Бога, спасіння душі й користі ближніх, а для того, щоб принести зло ближнім, образити нашого Творця та згубити свою душу».

Після відпусту Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє Архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Владика Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.