Освячення каплиці Пресвятої Богородиці в гімназії села Грабич

13 Травня 2023

11 травня 2023 року, в гімназії села Грабич,  Отинійської ОТГ, відбулось освячення каплиці Пресвятої Богородиці.

На запрошення дирекції навчального закладу та, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, Чин освячення каплиці звершили: настоятель Храму Архістратига Михаїла села  Торговиця, Отинійського благочиння митр. прот. Тарас Мойсюк; настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці села Грабич та Храму Святого Великомученика Юрія Переможця села Баб’янка, Отинійського благочиння митр прот. Іван Мельник.

Після відпусту отець Тарас звернувся до присутніх зі словом, у якому подякував педагогічному колективу, благодійникам та усім, хто долучився до облаштування й освячення каплиці. Також священик побажав, щоб дане місце стало джерелом духовного зросту та збагачення душевних потреб школярів.

Далі, з благословення Преосвященного Владики Юліана, отець Тарас вручив Подяку Єпархіального Управління директорці навчального закладу –  Данилюк Руслані Миколаївні за вагомий особистий внесок в розвиток духовності молодого покоління.

На завершення священнослужителі також освятили приміщення ресурсної кімнати для дітей, які навчаються на інклюзивній формі.