Паломницька поїздка парафіян храмів Верховинщини до Дуконського Свято-Троїцького чоловічого монастиря

02 Серпня 2022

30-31 липня 2022 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулась паломницька парафіян Храму Чуда Архистратига Михаїла в Хонах села Замагора та  Храму Вознесіння Господнього села Чорна Річка, Верховинського благочиння разом із настоятелем прот. Володимиром Максим’юком до Дуконського Свято-Троїцького чоловічого монастиря села Буркут, Верховинського благочиння, який нещодавно приєднався до Коломийської Єпархії з Московського Патріархату.

30 липня, в суботу вечором, прот. Володимир Максим’юк відслужив у монастирі Всенічне бдіння.

У неділю 7-му після П’ятидесятниці, в обителі була звершена Божественна Літургія, за якою підносились молитви за Українське військо та перемогу над московським агресором.

Після відпусту отець Володимир звернувся до прочан зі словами повчальної проповіді на тему недільного зачала.

За урочистим богослужінням молилися: голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Петрович Бровчук та депутат Верховинської районної ради Андрій Михайлович Сухарчук.

Також в паломництві взяли участь випускники 2022 року Замагорівського ліцею разом із директором навчального закладу – Іреною Зеновіївною Кермощук та класним керівником – Марією Михайлівною Сухарчук, для яких був відслужений Подячний Молебень.

По завершенні Божественної Літургії на подвір’ї обителі було звершено Чин Малого освячення, після чого всі присутні спільно виконали Українську патріотичну пісню «Ой, у лузі червона калина».