Панахида за спокій душ заморених голодом українців у військовій частині Коломийщини

28 Листопада 2021

27 листопада 2021 року, в день пам’яті жертв Голодомору-геноциду українського народу 1932-33 років, у військовій частині Авіаційної комендатури та РЕБ,  які дислокується на Коломийщині, відбулись поминальні заходи.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана та, на запрошення командування: підполковника Тороватова Віктора Борисовича та майора Ілюка Віталія Богдановича в заході взяв участь працівник Єпархіального Управління, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук.

Як і кожного року, у вечірній час, військовослужбовці запалюють  свічки в пам’ять про жертв Голодомору-геноциду українського народу 1932-33 років та запускають пересувний прожектор, який оглядається з навколишніх сіл немов велетенська свічка.

На початку до присутніх звернувся заступник командира військової частини А0742 з морально-психологічного забезпечення капітан Назарій Палагіцький.

Опісля до слова запросили отця Василя Бойчука. Священнослужитель нагадав присутнім про важкі часи Голодомору в історії українського народу та побажав солдатам-строковикам навіть по завершенні служби у війську пам’ятати про нашу ідентичність і не забувати про трагічні сторінки історії. Також священик передав вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Потім була відслужена заупокійна Літія за спокій душ заморених голодом українців, під час якої військовослужбовці тримали запалені свічки в пам’ять про цю трагічну сторінку українського народу.