Панахида за спокій душі підполковника Романа Фурика

10 Січня 2022

9 січня 2022 року,  на Алеї Слави Коломийського міського цвинтаря, відбулась Панахида за спокій душі почесного громадянина міста Коломиї – підполковника Романа Фурика, в 7-му річниці від його смерті.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана в поминальному заході взяли участь: прот. Андрій Лінкевич, прот. Василь Бойчук, прот.  Анатолій Момот та  ієромонах Осія (Лещишак).

Саме, 9 січня 2015 року, відбувся бій під Станицею Луганською, в результаті якого загинув Роман Фурик.

Цього дня біля могили загиблого воїна зібрались: дружина Уляна; сини Віталій та Максим; Народний Депутат України Михайло Боднар; Коломийський міський Голова Богдан Станіславський разом із заступниками; бійці батальйону ім. Кульчицького разом з командиром Максимом Масним, політв’язень Віталій Марків, побратими з Коломиї та інших міст.

Спочатку духовенством було відслужено Панахиду за спокій душі Романа Фурика.

Після відпусту до присутніх зі словом звернувся отець Василь Бойчук, який зазначив, що українська земля за всі часи свого існування була просякнута кров’ю борців за волю і незалежність нашої Батьківщини, закликав молитовно пам’ятати загиблого Героя та передав присутнім молитовне благословення від Правлячого Архієрея, Преосвященного Владики Юліана.