Панахида за жертвами політичних репресій в місті Коломия

27 Травня 2021

16 травня 2021 року, в неділю 3-тю після Пасхи, біля скульптурного зображення Божої Матері в місті Коломия, відбувся поминальний захід, присвячений вшанування жертв політичних репресій.

В урочистому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Після покладання квітів представниками влади до скульптурного зображення Пресвятої Богородиці, Керуючий Коломийською Єпархією очолив Панахиду за спокій душ жертв політичних репресій.

Архіпастирю під час заупокійного богослужіння співслужили: працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук, прот. Анатолій Момот та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словом, у якому закликав молитовно пам’ятати про жертв репресій і докладати максимум зусиль, щоб такі жахливі події не повторилися в майбутньому.

“Нам бракує єднання заради злагоди і добробуту в Державі. Тому потрібно об’єднуватись у першу чергу довкола Бога та Його Святої Церкви”, – наголосив Архіпастир.

На заупокійному богослужінні також молились: Голова Коломийської ОТГ Богдан Станіславський, начальник відділу культури Коломийської ОТГ Уляна Мандрусяк, керівник літературно-драматургічної частини Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені І. Озаркевича Ольга Руданець, депутати Коломийської ОТГ та громадськість міста Коломиї.