Подячний молебень з нагоди 60-ліття члена Єпархіальної ради Коломийської Єпархії Дмитра Дмитровича Нагірняка

17 Лютого 2023

17 лютого 2023 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Подячний Молебень з нагоди 60-ліття  члена Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, відомого благодійника та підприємця – Дмитра Дмитровича Нагірняка та нагородив його високою церковною нагородою.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: благочинний  Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; митр. прот. Микола Кравчук; митр. прот. Мирослав Ніньовський; митр. прот. Тарас Мойсюк; прот. Василь Табачнюк; прот. Ігор Івасютин; ієрей Василь Марковський та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту Його Преосвященство  звернувся до присутніх зі словом, у якому привітав члена Єпархіальної ради Коломийської Єпархії Дмитра Дмитровича Нагірняка із Днем Народження та 60-літнім Ювілеєм, побажавши йому Господніх милостей, духовної радості та  кріпості душевних і тілесних сил для подальшої плідної праці на користь Церкви Христової.

Вітаючи іменинника, Владика Юліан охарактеризував його, як людину глибоко побожну, живої віри й молитовності та доброго серця.

Його Преосвященство зазначив: “Хоча Ви досягли успіху за світськими  мірками, але найважливішим є те, що Ви  є великими в Очах Божих”.

“Ви долучилися до визначної історичної події, ставши у свій час учасником Об’єднавчого Собору Українського Православ’я в місті Києві. Дякуємо Вам за діяльність в якості члена Єпархіальної ради та за те, що прикрашаєте наш Собор і в свій спосіб дбаєте про нього. Високо цінуємо Вашу патріотичну позицію, любов до України та спільно з Вами молимось про перемогу над ворогом та настання справедливого миру”, – наголосив Правлячий Архієрей.

Далі, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Єпископ Юліан нагородив Дмитра Дмитровича Нагірняка високою церковною нагородою – Орденом Святого Великомученика Юрія Переможця.

У свою чергу Ювіляр подякував Архіпастирю за молитву, щирі слова вітань і побажань та високу церковну нагороду.

Цього дня Дмитра Дмитровича вітали: рідні, друзі та колеги.

Завершилось богослужіння уставним Многоліттям.