Представники Коломийської Єпархії взяли участь у відкритті виставки “Національна героїчна спадщина України” в місті Коломия

19 Серпня 2021

18 серпня 2021 року, в Національному музеї народного мистецтва Гоцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття виставки “Національна героїчна спадщина України” художників творчого об’єднання ”Національна палітра” з Києва, Дніпра та Харкова.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана в мистецькому заході взяли участь: економ Коломийської Єпархії, настоятель Храму Святої Рівноапостольної княгині Ольги села Мишин митр. прот. Роман Лазарук та працівник Єпархіального Управління, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук.

На початку благословити захід запросили духовенство. У своєму слові отець Роман Лазарук наголосив на важливості цього художнього проекту молодих художників, оскільки він спрямований на підняття національної свідомості в нашому суспільстві та привертає увагу до трагічних і славних сторінок нашої історії, а особливо до військових провідників котрі були в епіцентрі національно-визвольної боротьби різних часів. Також священик передав вітання та благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Опісля слово мали: голова та засновник творчого об’єднання “Національна палітра”, автор ідеї та куратор проекту – Лободинський Єгор та співзасновник творчого об’єднання “Національна палітра” Коваль Сергій.

На завершення присутні на виставці могли огляну картини із зображенням героїчних постатей української історії.