Представники Коломийської Єпархії взяли участь у з’їзді капеланів Православної Церкви України

04 Листопада 2022

1 та 2 листопада 2022 року,  в Київській Православній Богословській Академії,  проходив з‘їзд капеланів Православної Церкви України.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в заході взяли участь капелани Коломийської Єпархії: керівник Єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та правоохоронними органами, настоятель Храму Вознесіння Господнього села Незвисько та Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Воронів, Городенківського благочиння митр. прот. Михайло Возняк; керівник Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації, настоятель Храму Вознесіння  Господнього села Устеріки, Верховинського благочиння прот. Петро Данильчик; працівник Єпархіального відділу по зв’язкам з громадськістю та представниками влади в Івано-Франківській області, настоятель Храму Введення в храм Пресвятої Богородиці селища  Отинія, Отинійського благочиння прот. Василь Мороз.

Розпочався з’їзд з виступу і благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Після свого виступу Предстоятель Православної Церкви України вручив духовенству першу частину мандатів на право здійснення військової капеланської діяльності.

Разом із документом, який офіційно надає право здійснювати служіння у підрозділах Збройних Сил України, Нацгвардії України, інших утворених відповідно до законів України щодо військових формувань та Держприкордонслужби України, усі капелани отримали від Блаженнійшого Владики нові підрясники.

У зустрічі також взяли участь: голова Синодального управління військового духовенства Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, Єпископ Херсонський і Каховський Борис та Єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл.

Наступного дня капелани та студенти випускних курсів КПБА взяли участь у тренінгу з питань протидії та запобігання домашньому насильству і торгівлі людьми, представлений представниками Міністерства внутрішніх справ України.

За матеріалами сайту: https://www.pomisna.info/