Духовенство Коломийської Єпархії взяло участь в урочистостях з нагоди Дня залізничника в місті Коломия

07 Листопада 2022

5 листопада 2022 року, на території підрозділу “Експлуатаційне вагонне депо Коломия” Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії “Львівська залізниця” АТ “Українська залізниця”, відбулись урочистості з нагоди Дня залізничника.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана в святковому заході взяли участь: заступник керівника Єпархіального відділу по зв’язкам з громадськістю та представниками влади в Івано-Франківській області митр. прот. Тарас Мойсюк; митр. прот. Михайло Човган та військовий капелан, працівник Єпархіального відділу по зв’язкам з громадськістю та представниками влади в Івано-Франківській області прот. Василь Мороз.

Спочатку на подвір’ї установи духовенство звершило освячення каплиці зі скульптурним зображенням Пресвятої Богородиці.

Після відпусту митр. прот. Тарас Мойсюк звернувся до присутніх зі словом, у якому привітав залізничників із професійним святом та передав вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Далі урочистості продовжились в Актовому залі вагонного депо.

Відкрив захід начальник підрозділу “Експлуатаційне вагонне депо Коломия” Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії “Львівська залізниця” АТ “Українська залізниця” Гуцуляк Роман Дмитрович.

Опісля до слова було запрошено заступника Коломийського міського голови Проскурняка Сергія Івановича.

На завершення відбулось нагородження кращих працівників почесними відзнаками.