Преосвященний Владика Юліан взяв участь в урочистому богослужінні у Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі

08 Липня 2022

7 липня 2022 року, в день Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, коли Православна Церква вшановує пам’ять святих преподобних Іова та Феодосія Манявських – засновників Великого Скита, в Манявській Хресто-Воздвиженській обителі, відбулось урочисте богослужіння.

На запрошення Високопреосвященного Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, в святковому богослужінні взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Святкову Божественну Літургію очолив Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, якому під час богослужіння співслужили: Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, Єпископ Донецький і Слов’янський Савва, Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, вікарій Івано-Франківської Єпархії Єпископ Павло та вікарій Івано-Франківсько-Галицької Єпархії Єпископ Феогност.

Під час богослужіння лунала Молитва за перемогу Української Держави над ворогом.

Після відпусту до присутніх звернувся Владика Іоасаф, який подякував архієреям, духовенству й вірним за спільне богослужіння.

За урочистим богослужінням також молився член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, відомий благодійник Дмитро Дмитрович Нагірняк та велика кількість вірян Коломийської Єпархії.