Престольне свято Храму села Старий Гвіздець

29 Серпня 2022

28 серпня 2022 року, з нагоди престольного свята, в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець, Коломийського благочиння, відбулось урочисте богослужіння.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, святкову Божественну Літургію очолив військовий капелан Коломийської Єпархії, настоятель Храму Введення в храм Пресвятої Богородиці селища Отинія прот. Василь Мороз.

За богослужінням йому співслужили: керівник прес-служби Коломийської Єпархії, настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець прот. Віталій Козак; працівник Єпархіального Управління, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук та священник Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Анатолій Момот.

На запричасному стиху проповідь виголосив прот. Анатолій Момот.

Після відпусту отець Василь Мороз звернувся до присутніх зі словом  проповіді, після якої привітав настоятеля й парафіян із престольним святом та окремо  прот. Віталія Козака із 10-ю річницею священичої хіротонії і вручив пам’ятний подарунок. Також священик передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

У свою чергу настоятель Храму прот. Віталій Козак подякував духовенству, парафіянам та гостям за вітання та спільну молитву.

Після уставного Многоліття на церковному подвір’ї було звершено Чин Малого освячення води, здійснено Хресний хід довкола Храму та окроплено усіх освяченою водою.