Урочисте богослужіння з нагоди величного свята Входу Господнього в Єрусалим

17 Квітня 2022

17 квітня 2022 року, в день великого дванадесятого свята – Входу Господнього в Єрусалим, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Володимир Андрусяк, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Після Євангельського благовістя Преосвященний Владика виголосив зворушливу проповідь, в якій розповів про подію Входу Господнього в Єрусалим, зосередивши увагу на головних символічних моментах цього Євангельського благовіствування. На завершення проповіді Єпископ Юліан нагадав про особливий період церковного календаря – Страсний тиждень, коли Церква Христова згадує останні дні земного життя Спасителя і коли звершуються особливі богослужіння.  Його Преосвященство закликав вірних відвідувати богослужіння Страсного тижня, проводити ці дні в духовних роздумах, посиленій молитві та в щирому покаянному настрої, щоб достойно зустріти Пасху Христову.

В кінці богослужіння Архієрей привітав усіх вірних зі святом, благословив і освятив принесене віття верби та подав своє архіпастирське благословення.

Цього дня, ввечері, Єпископ Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста до Страстей Христових.